Elektrikçiler Şampiyonası ile Yılın Elektrikçisi Seçilecek

Başta anahtar ve priz tasarımları olmak üzere tüm yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturan Günsan Elektrik, sektörde bir ilke imza atarak elektrikçiler arasında bir yarışma başlatıyor. Günsan Elektrikçiler Şampiyonası adını taşıyan, Türkiye’nin dört bir yanından gelen elektrik ustalarının bilgi ve becerilerini konuşturacağı yarışma; online ve final olmak üzere iki etaptan oluşacak. 9 Ekim 2023 – 9 Kasım 2023 tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek ilk etapta en yüksek puanı toplayan 16 usta, 28 Kasım 2023 Salı günü İstanbul Fişekhane’de gerçekleşecek büyük finale katılma hakkı kazanacak.

Günsan Elektrik, yılın en başarılı elektrikçilerini seçmek için iki etaptan oluşan “Günsan Elektrikçiler Şampiyonası” düzenliyor. 9 Ekim 2023 – 9 Kasım 2023 tarihleri arasında ilk aşaması online olarak gerçekleşecek olan yarışmada, yarışmacıların gunsanelektrikcilersampiyonasi.com/ adresi üzerinden 20 çoktan seçmeli ve 1 açık uçlu soruyu eksiksiz cevaplaması gerekecek. Sorulan sorulara doğru yanıt vererek en yüksek puanı toplayan 16 usta ise, 28 Kasım Salı günü İstanbul’da yapılacak büyük final etabına davet edilerek 2. Etap için yarışmaya katılacak. Final etabını başarı ile tamamlayan ilk 3 ustaya toplam 175 bin TL değerinde GEP puan verilerek, binlerce ürün alternatifinin bulunduğu GEP Club üzerinden dilediği hediyeyi seçme fırsatı sunulacak. 

İkinci etap üç aşamalı olacak 

Günsan Elektrik, Türkiye’de yılın en yetenekli elektrikçilerini belirlemek adına düzenlediği şampiyona ile sektöre yeni bir soluk getiriyor. Elektrikçilerin hem teorik hem de pratik becerilerini ölçecek yarışmada; final etabına geçen katılımcılar gerçek hayatta karşılaşabileceği uygulamalı sorunlara çözüm bulma yeteneklerini test edecek bir formatta yarışacak. Yarışmacıların; tesisat, uygulama, standart, teknik bilgi ve montaj etaplarına tabi tutularak hem teorik bilgileri hem de pratik yetenekleri ile değerlendirilecek. 16 kişi ile başlayan ikinci etap; çeyrek, yarı final ve final yarışmalarından oluşacak. Jürinin değerlendirmesi sonucunda en düşük puanı alan 6 kişi çeyrek finalde, 7 kişi ise yarı finalde elenecek. Final etabına kalan 3 ustadan, etabı en hızlı ve doğru bitiren yarışmacı 1’inci olacak. 2’inci ve 3’üncü de buna göre belirlenecek ve ödüller teslim edilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x