Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy İkilisinin Aşk Yaşadığı İddialarına Yönelik İlk Yanıt Geldi!

Magazin dünyasında yaşanan hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. Yeni aşklar, ayrılıklar derken özel hayatıyla gündeme gelen birçok isim oluyor. Bu isimlerin başında da Yalı Çapkını dizisinde ‘Seyran’ karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu geliyor. Mert Yazıcıoğlu ile uzun ilişkisini noktayalan Saraçoğlu’nun oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü ikili hakkında çıkan aşk dedikodularına ilişkin merakla beklenen ilk yorum geldi.

Hadi detayları görelim.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin başrollerinden biri olan Afra Saraçoğlu magazin gündeminden düşmüyor.

2018 yılından beri aşk yaşayan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ikilisinin ilişkileri geçtiğimiz aylarda sona erdi.

Oyuncu çiftin ayrılığına neden olan kişinin, reytingleri altüst eden Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraoğlu ile başrolü paylaştığı Mert Ramazan Demir olduğu iddaları ortaya atıldı.

Saraçoğlu’nun doğum günü kutlaması esnasında pastasını üflerken sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun değil de Mert Ramazan Demir’in elini tutmaya çalışması dedikoduları iyice alevlendirdi.

Mert Yazıcıoğlu üçüncü kişi yüzünden ilişkilerinin bittiği iddialarına yönelik, ‘Öyle bir şey yok ya! Öyle bir şey olur mu? Hiç konuşulduğu gibişeyler yok. Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan bizim arkadaşımız. Hiç insanların düşündüğü gibi bir şey yok! Yapamadık beraber son verdik.’ ifadelerini kullanmıştı.

Ekranların ve sosyal medyanın ilgiyle takip edilen isimleri arasında yer alan genç oyuncunun yepyeni bir aşka yelken açtığı söylendi.

2021 yılında BluTV’de izleyiciyle buluşan ‘Yeşilçam’ dizisinde iki sevgiliyi canlandırdan Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy’un birlikte olduğu iddiaları herkesi şaşırttı.

2. Sayfa’da ikilinin birlikte oldukları iddialarına yönelik ‘Çağatay Ulusoy’un hayatına giren kadınlar hep ondan yaşça büyük. Belki bu kez çizgiyi değiştirmek istiyor olabilir. Kendinden yaşça büyük kadınlarla aşk yaşadığı zaman sonucu gelmedi. Yedi yaş ne ki?’ ifadeleri kullanıldı.

‘İçerde’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Duygu Sarışın’la 6 yıldır birlikteydi. Çalkantılı bir aşk hayatı süren ikiliden nikah tarihi haberi yerine bu Ocak ayında ayrılık haberi geldi.

Afra Saraçoğlu cephesinden, Tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına açıklama yapıldı. ‘Kesinlikle doğru değil, yalan’ açıklamasıyla ikili arasındaki yakınlaşma iddiaları yalandı.

”Afra ‘Yeşilçam’ dizisinde Çağatay ile oynadı ve ona çok saygı duyuyor bir büyüğü olarak.” açıklaması ise aşk dedikodularının önüne geçmiş oldu.

İşte o açıklamalar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir